Co je to HHC-P a Jeho Účinky

HHC-P (hexahydrocannabiforol) je velmi populární sestra THC-P a stává se dalším velkým hráčem v konopném průmyslu. Tato sloučenina bere svět útokem. A věřte nám, když říkáme, že humbuk je zcela oprávněný. HHC-P je stejně silný jako THC-P, nejsilnější přirozeně se vyskytující kanabinoid v konopí.

Pojďme prozkoumat, co zatím víme, HHC-P se vyrábí užitím HHC (hexahydrocannabinol) , přirozeně se vyskytujícího kanabinoidu v konopí, a posílením struktury jeho uhlíkového postranního řetězce, což mění způsob, jakým interaguje s receptory CB1 v mozku, stejnými receptory, kterými působují kanabinoidy, díky tomu se cítíme povzneseni. Přidání do postranního řetězce HHC znamená, že kanabinoid se váže na receptory CB1 až 30krát účinněji, což vede k asi 10násobnému zvýšení účinnosti HHC. Což je velmi silné. Produkty HHC-P , jako jsou naše HHC-P cartridge , podporují silné a euforické vzrušení, přičemž jsou zcela v souladu se zákonem.

Chcete-li zakoupit HHC-P Cartridgre, klikněte zde

Pokud jste nováček, jde-li o psychoaktivní kanabinoidy, může být pro vás HHC-P trochu moc. Pro začátek můžete vyzkoušet některé z našich HHC produktů.  Chcete-li zakoupit HHC, klikněte zde

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto